Turniketų rinkinys automobilio pirmosios pagalbos vaistinėlei

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4260719542079
  1449
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Turniketų rinkinys automobilio pirmosios pagalbos vaistinėlei 

 • Pagal LR SAM 2020m gruodžio 10 d. V-2876 įsakymą Nr. V-2876 Pirmosios pagalbos vaistinėlė (toliau - vaistinėlė) nuo 2022 0122 turi būti įstaigose ir įmonėse bei visose kelių motorinėse transporto priemonėse ir geležinkelio riedmenyse. Pirmosios pagalbos vaistinėlė turi būti papildyta šiomis priemonėmis:

  1. Turniketas stipriam (masyviam) kraujavimui iš galūnių (rankų, kojų) stabdyti - 2 vnt. (privaloma)
  2. Pirmosios pagalbos gaivinimo kaukės dirbtiniam kvėpavimui - 2 vnt.
  3. Vienkartinis aušinimo krepšys - 2 vnt.

  - Rinkinį sudaro turniketai, ledo maišeliai ir pirmosios pagalbos gaivinimo kaukės dirbtiniam kvėpavimui, kurias rekomenduojama turėti pirmosios pagalbos rinkiniuose. Turniketai, ledo maišeliai ir vienkartinės dirbtinio kvėpavimo gaivinimo kaukės reikalingos tiek darbuotojų, tiek vežėjų pirmosios pagalbos rinkiniuose automobiliuose. Tai viena iš priemonių, galinčių išgelbėti jus ir jūsų artimuosius nelaimės atveju. Turniketai skirti arteriniam kraujavimui galūnėse (rankose, kojose) stabdyti. Šie turniketai naudojami kaip greitosios pagalbos priemonė masinio kraujavimo po traumos atveju.

  - Turniketas turi laiko kontrolės juostelę su lipduku ir užrašu "TIME", kurioje bus galima užfiksuoti prisitraukimo laiką. Vienkartiniai ledo maišeliai naudojami traumoms, skausmui malšinti ir apsaugai nuo hematomų, patinimų ir kt.

  - Ledo maišelį lengva naudoti bet kur ir bet kada, nes jis akimirksniu atšaldo tiesiog išspaudus maišelio centre esančią kapsulę. Šaldykite šaldytuve ~ 30 min (esant 20 °C aplinkos temperatūrai). Ledo maišelis tinka automobilyje, namų ar biuro vaistinėlėje.

  - Vienkartinė pirmosios pagalbos gaivinimo kaukė skirta naudoti teikiant pirmąją pagalbą - gaivinimą burna į burną arba dirbtinį kvėpavimą. Vienkartinė kaukė yra su vienpusiu polikarbonato vožtuvu ir PVC apsaugine plėvele, kad būtų išvengta tiesioginio paciento ir gelbėtojo kontakto. Kaukė yra maišelio formos. Vienkartinės kaukės sudėtis: Polietileno maišelis Atvira kvėpuojanti erdvė PVC Polikarbonatinis kandiklis

  Turniketo detali infomacija:
  Sraigtinis fiksatorius.
  Laikiklis (sraigtinis strypas pagamintas iš tvirto plastiko, o turniketo galas pažymėtas raudona spalva).
  Spalva - juoda.