Dezinfekcinis kvarcinis šviestuvas UV-C 58W Ozone

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: H1000433
  68 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Antibakterinis šviestuvas patalpų bei paviršių dezinfekcijai - 58 W, 60m2 patalpai

  Prekės ženklas
  HomePro
 • Korpusas: matinis plastikas.
  Išmatavimai: 56 cm x 18 cm x 18 cm.
  Svoris: 541 g.
  Paskaičiuota, kad prietaiso galios užtenka sunaikinti virusus ir bakterijas 60m2 kambaryje.

  Prietaisas naudoja 58W UV-C (253,5nM bangos ilgis) spektro lempą, kuri dezinfekuoja patalpas bei paviršius. Norint išgauti švarią ir sterilią aplinką patalpose, būtinas bakteriocidinių lempų naudojimas, tuomet pasiekiamas užtikrintas efektas. Baktericidinių šviestuvų naudojimas yra vienas iš efektyviausių būdų, skirtų oro dezinfekcijai.Šie šviestuvai skleidžia spinduliuotę, kurios UV-C bangos ilgio diapazonas yra apie 253,7 nm. Spinduliavimas skleidžia stipriausią efektą, naikinantį bakterijas, virusus, pelėsius, grybelį sukeliančias bakterijas ir skirtingus mikroorganizmus. Lemputės, naudojamos mūsų šviestuvuose, skleidžia maksimalią germicidinę energiją ir tik 250-270 nm diapazone. Įrodyta, kad ultravioletinių spindulių, kurių bangos ilgis nuo 250 nm iki 270 nm, germicidinis efektas yra didžiausias.

  UV-C spinduliai naudojami:
  Medicinoje: operacinėse, procedūrų kambariuose, akušerinėse palatose, karantino patalpose, odontologiniuose kabinetuose, poliklinikose, vaistinėse, laboratorijose;
  Farmacijos, maisto, kosmetikos pramonėje;
  Viešbučiuose bei restoranuose;
  Vaikų darželiuose ir mokyklose;
  Taksi ir keleivių vežimo sferoje.

  Šviestuvų naudojimosi instrukcija turi būti detaliai išnagrinėta ir naudojimas turi atitikti visus reikalavimus bei metodus, nurodytus baktericidinių lempų kasdieniam naudojimui.